fototapety
Przez wiele lat na myśl o fototapetach i tapetach w głowie zdecydowanej większości Polaków pojawiała się myśl o bardzo kolorowych ozdobach naściennych, z drobnymi printami. Rzeczywiście najczęściej tak właśnie się one prezentowały. Trzeba było zatem dobierać je z głową, aby nie okazało się, że „gryzą się” z pozostałymi printami na danej przestrzeni. Dziś jednak sytuacja przedstawia się już zupełnie inaczej, do świata fototapet i tapet zdecydowanym krokiem wkroczył minimalizm i wszystko wskazuje na to, iż nie zamierza on go opuszczać. Fakt ten zaś bardzo cieszy wszystkich specjalistów z branży aranżacji wnętrz.

Fototapety i tapety przedstawiające faktury materiałów niezwykle popularne!

Jak można było się domyślić, szarość zdecydowanie króluje, jeśli w grę wchodzi kolorystyka. Najczęściej bowiem decydujemy się na tapety, które przedstawiają fakturę betonu, są szare, niezwykle proste i minimalistyczne. Trudno wszak dziwić się temu, skoro Polacy tak bardzo często w dzisiejszych czasach urządzają swoje przestrzenie w stylu loftowym, industrialnym. Tego typu ozdoba naścienna stanowi idealne uzupełnienie owego klimatu.

Warto postawić na drewno!

Okazuje się jednak, iż nie tylko prostota struktury betonu jest na topie, gdy w grę wchodzą tapety. Wszak wiele pragnie jednak zaprosić do swoich przestrzeni całe mnóstwo przytulności i domowej, rodzinnej atmosfery., Faktura drewna nadaje się do tego z powodzeniem, co podkreślają wszyscy specjaliści z branży aranżacji wnętrz. To właśnie dlatego w polskich pokojach dziennych, sypialniach, jadalniach, przedpokojach czy też gabinetach coraz częściej pojawiają się takie właśnie tapety.

Litery to strzał w dziesiątkę!

W urządzonych z dużą dawką prostoty wnętrzach jak najbardziej przyda się odrobina szaleństwa. Warto zatem zastosować w nich fototapety przedstawiającą strukturę książki czy też gazety. modele przedstawiające słowa czy litery to od paru sezonów wielki hit, dlatego Polacy tak chętnie właśnie po nie sięgają.

Szukasz modelu dla siebie?

W takim razie już teraz zajrzyj na fototap.pl Oto prawdziwa kopalnia aranżacyjnych inspiracji!